تولید و تامین انواع تجهیزات کنترل، اتوماسیون و ابزار دقیق هوشمند

سامانه تله متری آنلاین

سیستم تله متری آنلاین ما با قابلیت های مدرن اطلاعات ارزشمند را در هر زمان و هر مکان به صورت سریع و آسان در دسترس کاربر قرار می دهد.

تمامی سری دستگاه های طراحی و تولید شده در این مجموعه مجهز به سیستم اتقال اطلاعات هوشمند و قدرتمند GSM/GPRS داخلی می باشند.

ما مدرن ترین مفاهیم کاربردی در علم تله متری  را در خدمت گرفته ایم تا فرایند پایش، گرد آوری و تحلیل اطلاعات ارزشمند شما به ساده ترین، سریع ترین و در عین حال مطمئن ترین طریق انجام گیرد.

www.anilcloud.com

اتوماسیون و سیستم های کنترل صنعتی

تیم مهندسین ما در طراحی و اجرای سیستم های کنترل صنعتی هوشمند، مقاوم و قابل اطمینان تخصص دارند.

تجهیزات ارائه شده با قابلیت هایی نظیر خروجی سریال RS485 مد باس و سیستم فرمان قابل تنظیم، امکان فرمان دهی خود کار به انواع پمپ، شیر الات هیدرولیک، PLC، سیستم های ایمنی و هشدار و غیره را دارا می باشند.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خدمات مشاوره ای با ما در ارتباط باشید.

سیستم های SCADA

مشاوره، طراحی، تجهیز و نگهداری از سیستم های جمع آوری اطلاعات و سوپروایزری صنعتی(SCADA) یک امر حساس و تخصصی است.

از سیستم های محلی کوچک تا مجموعه های صنعتی بزرگ، ابتدا تا انتهای مسیر را در کنار شما هستیم.

کیفیت و ضریب اطمینان بالا، مقرون به صرفه بودن و خدمات مناسب را در کنار ما تجربه کنید.

 

خدمات

محصولات

درباره شرکت آنیل صنعت پیشرو

شرکت آنیل صنعت پیشرو با گرد آوردن مجموعه مهندسین و متخصصین جوان و باتجربه امید دارد که با طراحی، تولید و تامین تجهیزات مورد نیاز، سهمی در رشد و شکوفایی هرچه بیشتر صنعت و تکنولوژی این مرز و بوم داشته باشد.

از طراحی و تولید دستگاه های پیشرفته و هوشمند ابزار دقیق، مانیتورینگ و کنترل صنعتی و اجرای پروژه های SCADA و تله متری تا خدمات نگهداری و پشتیبانی فنی حرفه ای و کار آمد، تمام راه را در کنار شما هستیم.